Naudinga informacija » Apsaugos sistema nuomojamoms patalpoms

Optimaliausia apsaugos sistema nuomojamoms patalpoms

 

Apsaugos sistemos pasirinkimas gali skirtis priklausomai nuo to ar patalpos priklauso Jums ar esate nuomininkas. Belaidės apsaugos sistemos gali būti montuojamos visur, tačiau pirma reikia apsvarstyti laidinės apsaugos sistemos įrengimo galimybes.

 

 

Esate nuomininkas?

Daugeliu atveju patalpų, buto ar namo savininkas nesutiks su laidinės apsaugos sistemos instaliacija ir nenorės, kad būtų gręžiojamos jo nuosavybės sienos ar kitaip liečiama atlikta apdaila. Taip yra dėl to, jog nuomininkui išsikėlus ir išsivežus apsaugos sistemos įrangą savininkui tenka rūpintis papildoma apdaila. Nors ir labai retai, tačiau kartais nuomininkas ir patalpų savininkas gali prieiti bendros išvados. Pavyzdžiui įsirengti apsaugos sistemą abipusėmis lėšomis. Tokiu būdu nuomininko turtas bus apsaugotas, o būsto vertė pakils.

 

Priešingu atveju geriausias pasirinkimas bus belaidė apsaugos sistema. Tokiu atveju reikės dažniausiai reikės tik vieno kabelio - valdymo panelės maitinimui. Šis kabelis dažniausiai nesukels problemų ir nebus ilgas, nes valdymo panelė dažniausiai įrengiama šalia jau esančio maitinimo lizdo - rozetės. Kartais dar gali prireikti ir telefono linijos kabelio, tačiau dabar vis populiaresnės tampa GSM belaidės apsaugos sistemos, į kurias tiesiog tereikia įdėti SIM kortelę.

Bet kokiu atveju šiuos darbus reikėtų suderinti su patalpų savininku, bet dažniausiai tai netūrėtu kelti didelių problemų, o išsikeldami iš patalpų nesunkiai demontuosite apsaugos sistemą ir galėsite ją pasiimti su savimi.

 

 

Esate savininkas?

Jeigu esate patalpų, namo ar buto savininkas - pirma vertėtų apsvarstyti laidinės apsaugos sistemos įrengimą. Tačiau daugeliu atvejų tai priklauso nuo pastato konstrukcijų ir nuo to kaip atlikta apdaila. Jeigu apdaila dar neatlikta - tuomet nedvejodami rinkitės laidinę apsaugos sistemą.

 

Senos statybos daugiabutyje su blokinėmis sienomis gali preireikti daug pastangų norint įrengti laidinę apsaugos sistemą. Tam tikrais atvejais norint užmaskuoti apsaugos sistemos instaliacinius kabelius galima panaudoti grinduostes, patalpoje stovinčius baldus ar kitus objektus, tačiau jeigu atliekate kapitalinį remontą, keičiate elekros instaliaciją, įrengiate gipso kartono, įtempiamas ar kitų konstrukcijų lubas - galite puikiai išnaudoti šią situaciją apsaugos sistemos kabelių tiesimui. Kiekvienu konkrečiu atveju galima rasti įvairių sprendimų, tačiau kartais optimaliau gali būti rinktis belaidę apsaugos sistemą ypatingai jeigu patalpos yra per kelis aukštus ir jau atlikta apdaila.

 

Ieškodami optimaliausio sprendimo drąsiai kreipkitės į mus - padėsime ir patarsime!